ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

4ο ΓΕΝΙΚΟ  ΛΥΚΕΙΟ  ΣΕΡΡΩΝ

Είμαι πολύ χαρούμενος που η εκπαιδευτική εκδρομή της Α & Β τάξης στην ΚΕΡΚΥΡΑ στέφτηκε με απόλυτη επιτυχία. Παρότι ήμασταν το πολυπληθέστερο γκρουπ (165 + 8)  λάβαμε τα εύσημα και από την διεύθυνση του Ξενοδοχείου (υπήρχαν άλλα 5 Σχολεία), αλλά και από το πρακτορείο ταξιδίων, (Κωνσταντίνος Θωμόγλου του Δημητρίου & Σια Ο.Ε.) τους συνεργάτες του ιδιοκτήτες (κ. Αβραμίδη, κ. Κακαρίδη και Ασίκογλου ), όλους τους οδηγούς  με επικεφαλής τον κ. Πλιάτσικα Αθ., για την συμπεριφορά των μαθητών/τριων μας και παιδιών σας.

Ευγενέστατα, προσεχτικά, συνεργάσιμα, με συνέπεια στα ραντεβού μας.

Ως Διευθυντής ευχαριστώ θερμά τους συναδέλφους μου συνοδούς εκπαιδευτικούς, (κυρίους/ες Ψαθά (Υποδιευθυντής), Ούτσιου, Κουλαξίζη, Αναστασιλάκη, Τασιούλα Κυριακού και Καρυπίδη), το πρακτορείο ταξιδίων για την άψογη οργάνωση, τους προέδρους με τα πενταμελή των τμημάτων και όλους/ες ανεξαιρέτως  τους/τις μαθητές/τριες που συμμετείχαν.

Εσάς βεβαίως ως γονείς για την συνεργασία μας, τις συμβουλές και τις παραινέσεις στα παιδιά σας. Να είστε περήφανοι για τα παιδιά σας, όπως περήφανος και ευτυχισμένος είμαι εγώ.

Στυλιανός Ρίζος